Börü Oyuncu Alımları

Tanıtımları yapıldığı andan itibaren merak konusu olması ile izlenme rekorları kıran Börü dizisi yeni oyuncularını oyunculuk ajansları aracılığı ile arıyor.

Türkiye’nin yakın tarihte yaşadığı gerçek olaylardan esinlenen Börü dizisi oldukça beğeni kazanmaktadır. Dağ filminin serisinin başarı kazanması ile Star da her hafta ekranlara çıkan Börü dizisi yeni bölümleri ile izleyici ile buluşmaktadır. Yalnız kahramanların yaşadıkları olayları anlatan destansı hikayeye zaman zaman başarılı oyuncunun konuk oyuncu olarak geldiği Zafer Alagöz’ ün yanı sıra Özge Gürel, Hüseyin Avni Danyal ve Ergün Kuyucu gibi usta oyuncuların olması Börü dizisine başarı üstene başarı getirmektedir. Sizde böyle başarılı bir kadro ve yapımda bulunmak istiyorsanız Börü dizi oyunculuk başvurusunda bulunma şansını online yaparak bize ulaşabilmektesiniz. Yapılan her başvuru tüm detayları ile incelediğini belirtmek isteriz.
Börü dizisinin sektörde başarı kaydetmesi ile oyuncularının da aynı başarıyı elde etmesi söz konusudur. Bu yüzden aynı başarıya ortak olmak isteyen tüm oyuncu adaylarını cast oyuncu ajansımız değerlendirmektedir. Oyunculuk kariyerine dizilerde başlamak isteyen her oyuncu adayının muhteşem oyuncular ile aynı sette bulunarak tecrübe kazanması cast ajansımızın sunduğu en iyi fırsatlar arasındadır. Oyuncu olmak isteyen herkesin yaş, cinsiyet ayırmaksızın başvuruda bulunabileceği Börü dizisi ile ekranlarda olma ve oyunculuk sektörünce parlak geleceğin temellerini atmak için bu uzun ve kazançlı yoldaki ilk adımların önemi büyüktür. Börü dizisinin bir parçası olmak ve profesyonel oyuncular ile çalışmak Börü dizisi oyuncu alımları aşamasını başarı ile geçmek oyuncu adayının yapacağı ilk işler arasındadır.
Oyuncu olmak için eğitim almadan önce dizilerde bulunmak ve teoriyi pratik ile yapmak oyuncu adaylarının oyunculuklarına katacakları en büyük katkı olmaktadır. Ayrıca Börü dizisinin başarılı oyuncularının bulunduğu zorlu set ortamlarında oyunculuk eğitimi almak ve bunu kamera önü teknikleri ile tamamlamak usta oyuncuların takdirini kazanmak büyük önem taşır.
Yaptığınız oyunculuk başvurusunun incelenmesi ve oyunculuk ajansları yetkililerimizin sizinle iletişime geçmesi ile oyunculuk, hayatınızın bir parçası olmaktadır. Oyunculuk mesleğinin getirdiği muhteşem set ortamları ve tecrübeli oyuncular ile bir araya gelmeniz deneyim kazanmanız açısından büyük önem taşımakdadır.